Hakkımızda

Yapılcan Sağlık Gereçleri Ltd. Şti., 1977 yılında Konya'nın ilk medikal firması olarak kurulan Tıp Ticaret'ten 1988 yılında yapısal anlamda ayrılmıştır. Bu ayrılık, Yapılcan'ın sağlık sektöründe daha verimli, daha etkin ve daha mükemmel bir hizmet sunabilme arayışında olması ve bunu hedeflemesi nedeniyle gerçekleşmiştir.

 

Hedeflenen bu amaçlar doğrultusunda, 1988 yılında, Konya'nın medikal cihaz satış ve servis anlamında yine ilk firması olarak kurulan Yapılcan Sağlık Gereçleri Ltd. Şti., 24 yıldır sektörde hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır. Kendisini hemen her anlamda yenilemeyi ilke edinen Yapılcan Sağlık Gereçleri Ltd. Şti. bu süre içerisinde bünyesine yeni bayilikler ilave ederek, 1996 yılında TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi almıştır. 1999 yılında ise endüstri alanında atağa kalkarak Analitik Cihazların satışına başlamıştır.

'Uygun fiyata yüksek kalite' anlayışı ile hareket eden Yapılcan Sağlık Gereçleri Ltd. Şti. müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Alanlarında uzman kadrosuyla endüstri sektöründe hızla ilerleyen Yapılcan Sağlık Gereçleri Ltd. Şti., Analitik Cihazlar satışı ve servisi konusunda bölgesinde lider konuma gelmiştir. Gelecekte de ilke ve hedeflerinden taviz vermeden, sektördeki liderliğini koruyarak çok daha iyi hizmetler vermeyi planlamaktadır.