TEKNİK SERVİS

Genellikle kullandığımız cihazların elektronik devreleri zarar görür. Bu elektronik devreler ve cihazlar yanlış kişilere ulaştığı için çözümsüz kalır.zaman ve maddi kayıplara yol açar. Yapılcan Teknik Servis olarak, sahip olduğumuz son teknoloji elektronik kart arıza tespit cihazı ile;

 

• Devre şemasına gerek duymadan ,karta enerji uygulamadan arızalı parçaların tespiti.


• Entegre ve diğer elektronik componentlerin elektronik devre üzerinden sökmeden test edilmesi


• Sıcaklığa bağlı arıza ,elektronik component lerin döngülü test yöntemiyle tespit edilmesi


• Elektronik kart üzerindeki bilinmeyen veya bilinmeyecek derecede deforme olan componentlerin bulunması İşlemleleri yapılarak ,hızlı ve daha ekonomik olarak müşterilerimizin sorunlarına çözüm olmaktayız .


• Ayrıca; değiştirilmesi gereken bir çok elektronik kartların bu sistem sayesinde tamiri mümkün olmaktadır.


• Yerli piyasada bulunamayan bir ok elektronik componenti yurt dışı bağlantılı çalışma ortağımız firmalar aracılığı ile çok kısa zamanda temin ederek hızlı ve ekonomik servis verme imkanı sağlıyoruz.


YAPILCAN, İnsan sağlığı sahasında çalışmanın getirdiği sorumluluğun bilinci ile müşteri memnuniyetini önceliklerinin en başına almış ve TSE hizmet yeterlilik belgeli,nitelikli ve hızlı sonuç alan bir teknik servis altyapısını kurulduğu günlerde oluşturmuştur .

Bugüne kadar hiç değişmeyen "ÖNCE HİZMET" anlayışını devam ettirmekte olup,hizmet verdiği tüm sektörlerin beğenisini ve güvenini kazanmış olmaktan büyük mutluluk ve gurur duymaktadır.

YAPILCAN,bir teknik servis organizasyonunun başarılı olabilmesi için,nitelikli insan kaynağının,bilgi işlem teknolojisi,servis için gerekli cihaz donanımının ve ciddi yedek parça stoğu ile desteklenmesinin bilinciyle altyapısını kurmuş olup bu altyapıyı sürekli geliştirmektedir.